<< Hizmetlerimiz  >>

 
       
Ev - Villa Temizliği Mobil Kapıcılık Kiralık Platform Dış Cephe Temizliği Otel, Yurt, Pansiyon Temizliği
       
       
Bahçe Temizliği Hastane - Klinik Temizliği Ofis - Büro Temizliği Okul ve Dershane Temizliği
       
       
Banka,Market,İş Merkezi Temizliği Havuz ve Spor Tesisi Temizliği İnşaat Sonrası Kaba-İnce Temizlik Fabrika ve Atölye Temizliği
       
       

Evinizde ya da işyerinizde tadilat yaptınız  ilk defa taşınacaksınız ama camlarınız, pencereleriniz is ve kir içinde, etiket bant, alçı artıkları, fayanslarınız alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde, granit ve mermerlerinize boyalar akmış, mutfak ve tuvaletlerinizin dezenfekte edilmesi gerekiyor. İşte tam burada biz devreye giriyoruz.

İş ve çalışanların yoğunluğuna bağlı olarak toplu şekilde insanların bulunduğu ve emek sarf ettikleri alan olan ofisler ve büroların temizliği konusunda ihmaller yapılmaktadır. Öyle ki kişilerin iş yerlerine gelmeleri çoğu kişiler tarafından zorunluluk olarak algılandığı üzere iş vakitlerinin dışında bir an bile geçirmek istemeyen çalışanlar bu ofisin temizliği konusunda da vakit geçirmek istemeyeceklerdir. Bunu sonucunda genellikle çoğu kişi çalıştığı ofisler veya bürolar için temizlik konusunda profesyonel ekiplerden yardım alırlar.

Son zamanlarda özellikle plaza tarzı olan binaların çoğalması ile dış cephe cam temizliği şirketi hizmeti bir sektör haline gelmiştir. Dış cephe cam temizliği şirketi uzun süre yapılmayan binalar ve kullanıcıları hem maddi hem de manevi zarara uğradığı aşikârdır. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği şirketi cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; firmaların dış cephe cam temizliği yapan kişilerin iş güvenliği açısından SSK’lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleri önemlidir. Şöyle ki; camları silinmemiş bir binanın dışarıdan gelen müşteriler için görsel açıdan kirli görüntü ve kötü intiba bırakmakta olup çalışanlarında kendilerini huzursuz hissetmelerine neden olur. Bu kirli görüntü bina içine yeterince güneş ışığı alımını da engeller.

Çalışanların yoğun temposu ve üretim çeşitliliğin göre kirlenmeye en açık olan fabrikalar, iş yerleri ve depola alanları sürekli temizliğe ihtiyaç duyulan yerlerdir. Depolama bölümlerinin işe göre barındıracağı tüm lekelerin ve kirlerin temizlenmesi gerekir.Hiç kimse kirli bir ortamda motive olarak kendini vererek alışamaz bu da müşteriye sunulan malın performansını kalitesini düşürür. Bu durumda hem üretici hem tüketici tarafından kötü bir durum söz konusu olur. Fabrikalarda temizlik malzemelerinin zararsız, kimyasal olmayanlarının seçilmesi ve temizlik stratejisine göre hareket edilmesi önemlidir.

Sanayi, fabrika ve pek çok şirketlerin daha etkin bir şekilde işlerinin yürütebilmesi amacıyla yapılan genel temizliğe Endüstriyel temizlik adı verilmektedir. Firmaların makine sistemlerin de zamanla meydana gelen kirlerin arındırılmasında endüstriyel temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Sağlık, gıda ve pek çok sektörde yapılan bu temel temizliğe gereksinim vardır. Banka temizliği özel koşullar içren eleman güvenirliğinin olması ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmışlığı getirmektedir.

Büro ve işyeri temizliğinde olduğu gibi temizlik hizmeti esnasında diğer çalışan elemanları rahatsız etmemek önemli bir husustur. Bu unsurları dikkate alarak tüm bankalara temizlik hizmeti verilmektedir. Hastane hijyeni, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önlem taşıyan yerler yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon açısından en çok risk yaşanan yerler olduğundan dolayı en uygun yolla da bir temizlik anlayışı bunların hepsini önler.

Okul dershane gibi yerlerin koşuşturmaları çok olduğundan bir çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler yerin temiz olmaması ve yeterli hijyenin sağlanamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması işten bile değil.